13 жовт. 2021

День українського козацтва в дитячому садку «Дзвіночок»

Колектив ДНЗ №25 вітає усіх чоловіків з Днем Українського козацтва та з Днем захисника України.
29 вер. 2021

"Монетку здавай - хворим дітям допомагай".

Підведено підсумки проведеної на День дошкілля благодійної акції від НБУ та філії Ощадбанку м. Бахмут "Монетку здавай - хворим дітям допомагай".
17 вер. 2021

День прибирання у дитячому садку «Дзвіночок»

«Як планету зберегти?» - Запитали діти. Прибирати, не смітити, Доглядати і любити. І Земля, наш спільний дім, Буде вдячна нам усім.
17 вер. 2021

Безпека дітей - турбота дорослих

Безпека дитини – одна з найважливіших турбот і тривог дорослих, тому педагоги змалечку навчають дошкільників основам безпечної поведінки на вулицях міста.
1 вер. 2021

Казковий мікс у садочку «Дзвіночок» у День знань

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа і ось ми знову зустрічаємо золоту осінь. Перший день цієї чудової пори року сповістив дітей про початок нового навчального року. Квітуче подвір’я закладу дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» знов зібрало докупи галасливих дошкільнят.
20 серп. 2021

Святкування Дня незалежності України у дитячому садку «Дзвіночок»

Нині свято нашого народу, Свято України, свято її роду!
19 серп. 2021

Яблуневий Спас завітав до садочка «Дзвіночок»

Йде вже літечко від нас»... Та всього залишив Спас Добрим людям про запас
19 серп. 2021

Ігротиждень у садочку «Дзвіночку»

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій та активних ігор. Найхарактернішим видом ігрової діяльності дошкільника є сюжетно – рольова гра. Саме тому з 17 по 19 серпня в закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» пройшов тиждень сюжетно-рольової гри.
13 серп. 2021

Свято Маковія в садочку «Дзвіночок»

13 серпня в закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» було проведено свято народного календаря - Маковія. Напередодні свята вихователі розповідали дітям про розмаїття рослинного світу, використання його для лікування, як оберегу від чужого, лихого, про традиції відзначення свята Маковія.
25 черв. 2021

Святкування Дня Конституції України у садочку «Дзвіночок»

Я – українець. Є у мене право На рідну мову та свою державу, На гордий прапор золотисто – синій, На щастя жити у такій країні.