25 черв. 2021

Український дитячий фольклор – знахідка для педагога

Літо - пора приємних емоцій та веселого відпочинку для дітей. Проте для вихователів у літній період турбот не стає менше. Зробити кожен день перебування дітей у дитячому садку насиченим, цікавим і змістовним, веселим та позитивним - ось завдання, що стоять перед педагогами.
24 черв. 2021

Перегони на самокатах до вподоби малятам!

Дитячий самокат – це гармонійний фізичний розвиток, оригінальна розвага хлопчиків і дівчаток різного віку.
18 черв. 2021

День батька у дитячому садку «Дзвіночок»

Спасибі тобі, тато, за щире тепло, За надійні руки та невичерпне добро!
18 черв. 2021

Святкуємо Зелені свята

В ці чудові дні, коли літо дарує нам сонячний і радісний настрій, а в повітрі чути аромат свіжих запашних трав, український народ святкує Зелені свята (Трійцю).
17 черв. 2021

Великі перемоги маленького «Дзвіночка»

У Бахмуті мешкають найталановитіші діти!
16 черв. 2021

"Бережи себе, малюк"

У літній період гостро стає питання безпеки та охорони здоров'я дітей.
1 черв. 2021

Веселковий світ дитинства

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
31 трав. 2021

Тиждень безпеки

В закладі дошкільної освіти №25 "Дзвіночок" пройшов Тиждень з безпеки життєдіяльності дітей.
31 трав. 2021

Прощавай, садочку!

Випуск із дитячого садка — особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.
20 трав. 2021

«Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі»

Вишиванка – символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаємо її знову.