1 черв. 2022

Мрії в День Захисту дітей

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій наймолодших громадян нашої держави. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на освіту, відпочинок та дозвілля.
3 бер. 2022

Заняття доброти

"Щаслива лапа"
21 лют. 2022

Українська мова прекрасна і барвиста

Мова-державна перлина! Нею завжди дорожіть. Без мови немає країни Мову, як матір любіть!
16 лют. 2022

Батл Зими та Весни - перемогла Весни!

На Стрітення,за народним переказом, зима з весною змагаються: котра з них переможе, та й господарюватиме.
14 лют. 2022

Правила безпеки знай, їх виконуй, пам’ятай

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
24 січ. 2022

Багатство мови педагога

З метою розширення уявлення педагогів про сучасні тенденції щодо формування мовленнєвої компетентності дітей та дорослих 21 січня на базі закладу дошкільної освіти № 25«Дзвіночок» відбувся проблемний семінар на тему «Багатство мови педагога – основа емоційно-мовленєєвого розвитку особистості».
21 січ. 2022

В день Соборності та злуки, з заходу на схід, Всі візьмемося за руки, бо один ми рід!

21 січня в закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» з метою поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів було проведено низку різноманітних заходів присвячених Дню Соборності України.
19 січ. 2022

Шашковий турнір «Диво-шашки»

Шашки - захоплююча гра, яка служить не тільки для розваги, а й для розвитку логічного мислення, кмітливості. Дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно думати, приймати рішення, боротися до кінця.
6 січ. 2022

Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо

Хай Різдвяна добра казка Подарує тепло і ласку. Хай різдвяні теплі зорі Знищать смуток весь і горе. Щастя радості й добра З РІЗДВОМ!
30 груд. 2021

Новорічний калейдоскоп

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори.