Безпека дітей - турбота дорослих

17 вер. 2021
Безпека дитини – одна з найважливіших турбот і тривог дорослих, тому педагоги змалечку навчають дошкільників основам безпечної поведінки на вулицях міста.

Щороку в закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!», метою якого є  поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганда безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

У рамках даного місячника в усіх вікових групах пройшли різноманітні заходи: заняття, бесіди «Безпека на дорозі», «Бережемо життя»,  дидактичні ігри «Дорожні знаки», «Кольори світлофору», «Абетка міста», сюжетно-рольові ігри «Водії та пішоходи», «По дорозі в дитсадок», моделювання ситуацій,  яке було спрямоване на розширення і закріплення знань дітей про необхідність виконання правил безпечної поведінки на дорозі.

Цікаво пройшли розваги  «Пригоди Світлофорика», «Подорож у країну правил дорожнього руху»  та веселі спортивні змагання «Перегони на самокатах до вподоби усім малятам».

В ході проведення місячника до малят ДНЗ №25 завітали працівники патрульної поліції разом із заступником начальника ВРПП Бахмутського РВП Олександром Дорошко,   які розповіли дітям про важливість  безпеки поведінки на вулиці, провели вікторину «Правила маленького пішохода». Діти із захопленням вели діалог з працівниками поліції,показали свої знання з правил дорожнього руху. Дошкільнята були в захваті від машини з проблисковими маячками, мали можливість оглянути її, посидіти всередині та  відчути себе справжніми поліцейськими. В кінці практичних занять діти ставили різноманітні питання своїм гостям, подарували  подарунки, виготовлені власноруч.

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна. Вона не обмежена місячником безпеки, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь і навичок, які закладаються дітям сьогодні обов’язково знадобляться їм в майбутньому.