Яблуневий Спас завітав до садочка «Дзвіночок»

19 серп. 2021
Йде вже літечко від нас»... Та всього залишив Спас Добрим людям про запас

19 серпня в закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» було проведено свято народного календаря – Яблучний Спас. Впродовж дня вихователі  продовжили знайомити дітей з традиціями свята.

Наймолодші вихованці групи «Світлячок» (Тетяна Новгородкіна) відвідали країну Фрукляндію, дізналися про користь фруктів та овочів для здоров’я людини та зібрали повний кошик яблук під час малювання.

Вихованці групи «Веселка» (вихователь Олена Трухачова)познайомилися з казкою – легендою про Спас і  виготовили колективну квітково – яблуневу композицію. Діти групи «Сонечко» (вихователь Ганна Печерська) виготовили святкову вітальну листівку «Веселе яблучко». Активно брали участь в естафеті «Передай яблуко» вихованці групи «Соняшник» (вихователь Світлана Старущенко) та у змаганні на приз великого яблука  діти групи «Ромашка» (вихователь Людмила Нимирська).

На завершення свята діти пригощалися яблучками. Адже недарма в народі кажуть «Яблучний Спас - яблук запас». Цей день пройшов весело і малюки з радістю ділилися враженнями.( Фото)