24 груд. 2021

Новорічний батьківський хенд-мейд

Традиційно у святкові передноворічні дні у закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» проходить виставка новорічних поробок.
17 груд. 2021

Святий Миколай – подарунки роздавай!

Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці, І принесе у вашу хату Добробут, радості багато. Зігріє гумором, любов'ю, І принесе усім здоров'я!
7 груд. 2021

Хустка, хусточка, хустинка

В кожного народу є своя святиня, А для українців - вишита хустина, Світлий символ щастя й ніжності в серцях, Мов весна квітуча хусточка ось ця.
6 груд. 2021

Збройні сили України - слава, гордість, міць країни

6 грудня ми відзначаємо професійне свято наших захисників – День Збройних сил України та дякуємо за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність усім військовим.
1 груд. 2021

Навчайся розважаючись, розважайся у процесі навчання

У рамках атестаційної кампанії педагоги закладу дошкільної освіти №25 "Дзвіночок" Наталя Гаврик, Людмила Нимирська провели відкритий показ заняття «Багатства рідного краю» з використанням елементів едьютейнменту із дітьми старшого дошкільного віку.
26 лист. 2021

Фестиваль «Гармонії руху» у дитячому садку «Дзвіночку»

З 22 по 26 листопада в закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» проведено фестиваль «Гармонії руху».
15 лист. 2021

Осінні розваги дуже любить дітвора

Осінь - чарівна пора. Під ногами шурхотить різнобарвне листя, по-осінньому світить сонечко і вже зовсім не гріє.
12 лист. 2021

Тиждень енергозбереження в садочку "Дзвіночок"

У всьому світі питання енергозбереження стають дедалі актуальнішими. Енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації, а шлях раціонального використання енергоресурсів, збереження довкілля для майбутніх поколінь.
10 лист. 2021

День української писемності та мови - свято у дитячому садку

Розвивайся, звеселяйся Моя рідна мова! У барвінки зодягайся Українське слово!
19 жовт. 2021

Місячник пожежної безпеки у дитячому садочку «Дзвіночок»

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам по-жежної безпеки вкрай важлива. Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.