Святкування Дня Конституції України у садочку «Дзвіночок»

25 черв. 2021
Я – українець. Є у мене право На рідну мову та свою державу, На гордий прапор золотисто – синій, На щастя жити у такій країні.

Напередодні Дня Конституції у закладі дошкільної освіти  №25 «Дзвіночок»  відбулися виховні заходи патріотичного спрямування.   Робота педагогів з даного напрямку сприяє усвідомленню маленькими українцями, що «людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».

Впродовж дня  для дітей старших груп  в ігровій формі закріпили раніше набуті знання про державні національні символи нашої держави, права та обов´язки громадян.

На знак поваги  та шани до державного свята - Дня Конституції України, маленькі дитячі долоньки  дітей середньої групи «Ромашка» (вихователь Людмила Манойло) створили символичне дерево, де кожна гілочка-долонька означала права та обовязкі закріплені у головному Законі України.

Вихованці старшої групи «Соняшник» та «Веселка» (вихователі Марина Жукова та Наталя Гаврик)  із задоволенням прийняли участь у патріотично-правовій ігротеці «Пам’ятай і знай свої права», де перевірили набуті знання про права та обов'язки кожної дитини.

Родзинкою святкування став театральний експромт у «Зеленому театрі», під час якого діти старшої групи «Світлячок» (вихователь Тетяна Новгородкіна) подорожували серпантином українських народних казок. Перевтілившись в  улюблених казкових героїв, вирішували правові проблемні ситуації. Було весело, цікаво, а головне пізнавально!

Не залишились осторонь батьки вихованців, які вдома разом з дітьми підготували тематичні художні роботи.   Яскраві, змістовні, виконані у різних техніках аплікації та малювання  вони стали експонатами вернісажу «Нехай ми ще малята та про Конституцію України маємо знати». Батьки отримали буклет «Конституція – основний закон України».

Саме на таких заходах вихованці вчаться любити свою Батьківщину - Україну, формують вже у ранньому віці свою громадську позицію, національну гідність. ФОТОЗВІТ