1 вер. 2023

Ми на Facebook

Більше фотозвітів про дистанційну освіту дивіться на нашому Фейсбуці
19 серп. 2023

«Яблучний Спас скоріше зустрічай, яблуком смачним друзів пригощай»

В українській народній обрядовості особливо відчувається радість селянина від плодів своєї діяльності. На Спаса літо зустрічається з осінню і природа надзвичайно щедро показує свою красу і багатство. Яблучний Спас завжди відзначали в народі з великою урочистістю. Недаремно його називали Великим Спасом, святом врожаю.
28 лип. 2023

#Деньукраїнськоїдержавності

28 липня 2022 року в нашій країні відзначається державне свято – День Української Державності. Ця пам’ятна дата вшановує всі етапи нашого державотворення, а також усіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна демократична держава.
27 лип. 2023

#Дистанційна_освіта_влітку
27 лип. 2023

#Дистанційна_освіта_влітку
28 черв. 2023

Найменші українці мають право-на рідну мову та свою державу!

Щороку 28 червня Україна відзначає День Конституції. Конституція України – це не лише закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
28 черв. 2023

#ДеньКонституції

Україна-моя Батьківщина
26 черв. 2023

День Бахмутської територіальної громади у «Дзвіночку»

26 червня вихованці дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» долучились до активної участі у святкуванні Дня Бахмутської міської територіальної громади.
5 черв. 2023

#Допобаченнясадок

У велике коло дошкільнят, батьків та працівників ДНЗ №25 «Дзвіночок» зібрало чудове свято - свято прощання з дитячим садочком, прощання з безтурботним дитинством.
2 черв. 2023

#ДеньЗахистуДітей

Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та надії.