1 квіт. 2021

Весну прославляємо, птахів зустрічаємо

Любі птахи, різні птахи, прилітайте всі до нас, поселяйтесь в нашім краї , будем раді бачить вас!
30 бер. 2021

Готуємо вдома, готуємо з мамою

До кулінарного челенджа долучилися наймолодші вихованці групи «Сонечко» закладу дошкільної освіти №25 «Дзвіночок».
29 бер. 2021

Фестиваль українських казок у дитячому садочку «Дзвіночок»

«За що ми любимо театр, Скажіть будь-ласка?! За те що в ньому оживає диво –казка…»
19 бер. 2021

Кулінарний челендж продовжується

Відчули себе справжніми зірками на домашній кухні й вихованці групи «Соняшник» (вихователі Світлана Старущенко, Марина Жукова) закладу дошкільної освіти №25 «Дзвіночок».
17 бер. 2021

«Майстер-шеф: батьки і діти»

Просте випікання печива разом із дитиною може перетворити звичайний день на особливий.
17 бер. 2021

Маленькі кухарі готують страви залюбки

Приготування їжі — неймовірно корисне заняття, тож не зволікайте, а беріть дітей, необхідні продукти та починайте готувати разом.
11 бер. 2021

Аукціон арт - технологій в дитячому садочку «Дзвіночок»

В сучасних умовах використання арт-терапії широко розповсюдилось в освітній сфері, де такий педагогічний напрям отримав назву арт-педагогіка.
11 бер. 2021

Масляну святкували, зиму проводжали!

Саме завдяки таким святам педагоги нашого закладу навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками.