18 трав. 2023

Вишиванку одягаємо - Україну прославляємо!

Вишиванко рідна, ну хіба не дивно? В ній ходити модно, стильно і красиво.
18 трав. 2023

День вишиванки

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
16 трав. 2023

15 травня вся країна відзначає Міжнародний день сім’ї – день наших з Вами родин.

Моя сім’я і дорога родина — Це тато, мама, бабця і дідусь, Сестричка, братик і любов єдина, І я у них також любити вчусь
16 трав. 2023

Всіх Матусь вітаємо зі святом!

Мама… Найтепліше, найсвятіше слово для кожної людини, символ любові і ласки, ніжності і найвірнішого кохання.
25 квіт. 2023

ОГОЛОШУЄМО НАБІР!

на дистанційну форму навчання дітей віком від 3 до 7 років з різних регіонів України,не залежно від місця їх реєстрації.
25 квіт. 2023

УВАГА!ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Бахмутська районна філія ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» надає для відома наступну інформацію.
8 бер. 2023

Вітання зі святом весни

Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло. У березні вітер несе хай надію, І щастя, і радість, і тільки добро!
23 вер. 2022

З Днем дошкілля

З Днем дошкілля прийміть вітання щирі Усі, хто дітям присвятив життя, Хто учить їх у злагоді і мірі Шукати власний шлях у майбуття!
26 лип. 2022

День Української Державності

Вишита колоссям і калиною, Вигойдана співом соловя, Зветься величаво – Україною, Земле зачарована моя.
28 черв. 2022

До Дня Конституції України

Я – українець. Є у мене право На рідну мову та свою державу, На гордий прапор золотисто-синій, На щастя жити у такій країні.