Веселковий світ дитинства

1 черв. 2021
Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Педагоги закладу дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» організували для вихованців цікаві розважальні заходи: геокешинг «У пошуках ключів від дитячих радощів», ігровий квест «Бджілка Майя шукає друзів», музично – ігрова подорож на потязі «Дзвіночок»», показ дитячої моди та спортивні змагання «Ти мій друг і я твій друг».

Приємною несподіванкою для вихованців та педагогів в цей день було вручення дипломів та подяк за активну участь у міському фестивалі дитячої творчості «Маленькі зірочки Бахмута» та обласному конкурсі – огляді дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій дошкільного віку «Дерзай, малюк»  у 2021році. Діти отримали невичерпне задоволення, та купу позитивних емоцій.

Вітаємо всіх дітей нашого дошкільного закладу, а також всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей. ФОТОЗВІТ