Прощавай, садочку!

31 трав. 2021
Випуск із дитячого садка — особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Гарно й урочисто пройшли перші випускні свята дітей старших груп «Соняшник», «Світлячок» та «Веселка» у закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок».

Ця подія і радісна і водночас сумна. Радісна, бо вчорашні малята вже підросли, багато чого навчилися і готові до подальшого серйозного життя. А смуток лягає на серце тому, що вони прощаються з другим домом, з педагогами, які стали для них близькими друзями.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки їх спільним зусиллям діти зростають хорошими, розумними, а саме головне — здоровими. ФОТОЗВІТ