Навчайся розважаючись, розважайся у процесі навчання

1 груд. 2021
У рамках атестаційної кампанії педагоги закладу дошкільної освіти №25 "Дзвіночок" Наталя Гаврик, Людмила Нимирська провели відкритий показ заняття «Багатства рідного краю» з використанням елементів едьютейнменту із дітьми старшого дошкільного віку.

Ця нова освітня технологія поєднує в собі розважальні прийоми, методи інтерактивного й активного навчання, мотивацію до пізнання та взаємодії. Педагоги вдало поєднали гру-подорож мультиплікаційного героя  Стіва сучасним містом Бахмут із знайомством з його історичним минулим та традиціями. Діти легко засвоїли, здавалось на перший погляд, складну і водночас цікаву інформацію, отримали позитивні емоції,  задоволення.

Вихователі продемонстрували уміння застосовувати сучасні педагогічні технології,  у тому числі, ІКТ. Члени атестаційної та експертної комісій освітнього округу на достатньому рівні оцінили старання колег.