Фестиваль «Гармонії руху» у дитячому садку «Дзвіночку»

26 лист. 2021
З 22 по 26 листопада в закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» проведено фестиваль «Гармонії руху».

У рамках проведення фестивалю, з метою формування здорового способу життя та валеологічного світогляду у дітей дошкільного віку  були використані різноманітні форми організації життєдіяльності:  спортивні змагання, ігри-естафети, фізкультурні розваги, ігрові заняття  пізнавально-валеологічної спрямованості. Активно застосовувалися здоров'язбережувальні технології: елементи ігрогімнастики, ігрового самомасажу,  хвилинки-здоровинки,  ігри-релаксації.

Цікавими формами під час проведення фестивалю були  фізкультурне заняття валеологічної спрямованості «В гостях у Зайчика» (вихователь Тетяна Новгородкіна),  спортивні розваги  «Малюки займаються спортом залюбки» (вихователь Марина Жукова) , «Осінні естафети» ( вихователь Людмила Манойло),  гра-естафета «Подорож Країною здоров’я» (Олена Трухачова), День здоров’я «Здоров’я зміцнюємо-застуду проганяємо » (вихователь Олена Павлова).

Проведений фестиваль сприяв  формуванню у дітей емоційно-позитивного відношення до руху та валеологічного світогляду,  а вихователів – до вдосконалення педагогічної майстерності.