Заняття доброти

3 бер. 2022
"Щаслива лапа"

З 1 по 3 березня,  незважаючи на складні  воєнні  обставини,  вихованці закладу дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» долучились до  просвітницько-виховного проєкту та в онлайн форматі  прийняли участь у  ІІ Міжнародному занятті доброти, яке спрямоване  на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин,  організоване Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа». Ольга Коломойцева, вихователь, створила відеозаняття  Доброти, спираючись на лист Донецького ОІППО «Про проведення ІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин»,  розповсюдила серед  батьків вихованців, і,  всі бажаючи долучились до участі.

Діти   дізнались  багато цікавинок про правила поведінки з тваринами та по догляду за ними, отримали позитивні емоції,  в малюнках  відобразили своє доброзичливе ставлення до безпритульних тварин.