В день Соборності та злуки, з заходу на схід, Всі візьмемося за руки, бо один ми рід!

21 січ. 2022
21 січня в закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» з метою поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів було проведено низку різноманітних заходів присвячених Дню Соборності України.

З дітьми середньої та старших груп були  проведені заняття «Україна - єдина країна»,  під час яких в доступній формі, вихователі з дітьми закріпили поняття «єдина», «незалежна»; знання про Державні символи України (Державний герб, прапор, гімн); символічне значення кольорів прапора та українського віночка.

В цей день педагоги закладу дошкільної освіти долучилися до перегляду трансляції  Всеукраїнського заходу «Пісня єднання».

Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зростають  гідні громадянин своєї Батьківщини!