УВАГА!ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

25 квіт. 2023
Бахмутська районна філія ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» надає для відома наступну інформацію.

Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців залежить від рівня охоплення щепленнями в країні. Вакцинація повинна і завжди залишається пріоритетом держави і суспільства, особливо це актуально в умовах воєнного стану.

З метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих в Україні створено Національний портал з імунізації (https://vaccine.org.ua/), який запущено в роботу напередодні Європейського тижня імунізації 2023.

Портал розроблено за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я» МОЗ України й покликаний стати національним джерелом інформації про імунізацію дітей та дорослих.

Робота Національного порталу з імунізації буде сприяти інформуванню щодо безпеки, ефективності, використання вакцин та підвищенню охоплення профілактичними щепленнями й запобіганню вакцинокерованим захворюванням шляхом поширення публікацій та навчальних матеріалів для громадськості та медичних працівників.