#ДеньЗахистуДітей

2 черв. 2023
Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та надії.

Саме з цієї нагоди педагоги закладу дошкільної освіти запросили вихованців усіх груп взяти участь в онлайн – розвазі «Хай буде щасливим дитинство». Адже це свято не лише для діточок, а й для дорослих, як нагадування про необхідність захищати дитинство та оберігати права кожного маленького громадянина нашої держави. Діти з задоволенням співали пісні про світ дитинства, розповідали вірші, під музику виконували ритмічні рухи. В ігровій формі діти разом з батьками пригадали права дитини, переглянули цікаву та змістовну відеопрезентацію "Які права порушені в казці?" Діти отримали задоволення від свята та зарядились позитивним та веселим настроєм. Вітаємо всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей.