Корисні посилання та поради для батьків з питань виховання й розвитку дошкільнят(на час карантину)

На допомогу батькам дошкільнят

Шановні батьки дошкільнят! Ми розуміємо вашу стурбованість. Для маленьких  дітей  справжнє випробування висидіти вдома цілий день, тому вирішили допомогти вам, створивши сторінку корисних та цікавих посилань, які допоможуть організувати діяльність з дітьми вдома.

Для дітей дошкільного віку існують  ресурси, за допомогою яких можна  займатися з малюками заходячись вдома:

!Під час карантину!

Перше,  треба  розказати дитині про необхідність дотримання гігієни. Як говорити з дітьми про Covid-19? Експерти рекомендують розповідати дітлахам про коронавірус, тільки якщо вони про нього питають. Але дітки допитливі, тому, напевно, почнуть цікавитися новими правилами карантину і хворобою, через яку їх ввели. Ви можете розповісти простою та спокійною  мовою про те, що зараз існує  хвороба, і всім необхідно бути обережними. Щоб захистити себе від неї, потрібно мити ручки і дотримуватися правил гігієни. А також цей час пересидіти вдома, щоб вірус не поширювався і зник. Розказати дошкільникам про гігієну допоможуть  наступні ресурси:

А для того, щоб ви могли зайняти цікавою роботою малюків, пропонуємо невеличку збірку посилань:

• розмальовки  з мультфільмів казок, які  можна роздрукувати

Raskraska.com

Поради батькам:"Як адаптуватись до режиму "КАРАНТИН""

Проведення карантину з користю: ідеї для батьків та дітей (пропонує дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ)

Про модуль

Оскільки дедалі більше сімей опиняються в умовах соціального дистанціювання, самоізоляції, закриття шкіл і підприємств через COVID-19, багато хто відчує стрес. Таку реакцію викликають не лише турботи про здоров’я, а й раптова перспектива на багато днів залишитися вдома в компанії невгамовного малюка.

Ці рекомендації покликані допомогти вам спланувати свою діяльність.

Тут ви знайдете цілу низку ідей щодо того, як говорити про коронавірус з маленькими дітьми, організовувати свій час, спілкуватися з дітьми та допомагати їм успішно рости й розвиватися навіть за таких складних обставин.

Малятам - дошкільнятам про міжнародний День захису дітей

Вчимо дітей вирізати ножицями (приклади вирізання)

Ідеї щодо використання картонних втулок

Дитяча творчість до Дня Матері:30 креативних ідей

10 веселих ігор для вихідних

Діти сваряться за іграшку:як відреагувати?

30 способів як зайняти дитину на карантині.

запрошує батьків цікаво та з користю

провести час разом з малюками

1. Разом робіть зарядку

Сидячи вдома на карантині можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам. Заняття фізичними вправами – одна з них. Тим паче, на час карантину спортивні та фітнес-зали закриті, а діти не відвідують заняття фізкультури.

Наприклад, такі зарядки – під музику та з піснями – є на каналі “З любов’ю до дітей”.

Насправді в Мережі можна знайти багато прикладів вправ для занять з дітьми. Є навіть веселі танцювальні вправи для дуже енергійних, як на англомовному ютуб-каналі «GoNoodle | Get Moving», та спокійніші на «Cosmic Kids Yoga». Головне – бажання.

Руханки і фізкультхвилинки для дітей

Поробки з дітьми до Великодня за 3 хвилини

Поробки з дітьми до Великодня з лоточків

Цікаві ідеї по використанню картона