Газета "Логознайко"

Важлива роль у формуванні особистості дитини, зокрема у розвитку її мовлення, належить сім’ї. Адже перші слова, перші речення дитина вимовляє в колі близьких людей.

Сучасний ритм життя звужує спілкування батьків з дитиною до мінімуму, а це негативно відбивається на навчальних успіхах дітей.

Батьки повинні зрозуміти, що від їхнього ставлення до проблем у ранньому віці залежить  майбутнє дитини. Адже, правильно вимовляти звуки рідної мови дитина повинна навчитися .  Однак, не всі батьки приділяють цьому серйозну увагу, вважаючи, що настане час, і дитина сама навчиться правильно говорити. Такі помилкові судження можуть занадто дорого коштувати дитині. Адже деякі вади мовлення позначаються на інтелекті дитини.

Особливе значення в роботіз батьками має формування мотивованого ставлення до корекційних занять дитини, оскільки лише в тому випадку, коли батьки самі переконані у важливості і необхідності занять дитини з фахівцем, можна говорити про значне підвищення ефективності корекційної роботи й скорочення її строків.

Як можуть батьки допомогти дитині оволодіти вміннями і навичками правильно оформленого мовлення?

Використовувати можна все, що бачить дитина навкруг себе. Це і вдома, і на прогулянці, і в дитячому садку. Дуже важливо спрямовувати увагу дитини не тільки предмети, але і на їх деталі.

Перед усім пам'ятайте, будь-яке заняття для дитини має бути цікавим. Тому позитивно налаштуйте її, наприклад, прочитайте веселий віршик, запропонуйте загадку, покажіть малю­нок тощо, а вже потім починайте заняття.

Тому, на допомогу, Вам, батьки, вчителі – логопеди закладу дошкільної освіти№25 «Дзвіночок» підготували газету «ЛОГОЗНАЙКА», зміст якої допоможе Вам урізноманітнити повсякденні заняття з дитиною вдома.

Випуск №1 "Осінь 2023"

БУКЛЕТ

Випуск №2 "Зима 2024"

Випуск№1 "Осінь"

Випуск№3 "Весна"

Щоквартальний логопедичний журнал для дітей дошкільного віку та дбайливих батьків «Логознайко»

№2 (грудень, січень) 2020\2021.

Укладач: вчитель – логопед Тимофєєва М.С.

Випуск№2 "Зима"

№1 (вересень, жовтень, листопад) 2020.

Видано: м. Бахмут, вул. Садова, 138 – А

Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу дитячий садок №25, «Дзвіночок» .

Укладач: вчитель – логопед Тимофєєва М.С.

Випуск №1 "Осінь"