Підготовка до школи - це важливо!

13 бер. 2024
З метою якісної підготовки дітей дошкільного віку до навчання в НУШ 7 березня в онлайн форматі відбулася зустріч-комунікація вчителя ЗЗСО №5 м. Бахмут Марини ХАРЧЕНКО з батьками майбутніх першокласників дошкільного навчального закладу «Дзвіночок».

Марина Леонідівна розповіла батькам про організацію роботи з дітьми першого класу в умовах дистанційного формату, познайомила із нормативно- правовою базою, що регламентує діяльність початкової ланки освіти, презентувала цікаві програми, які використовують педагоги працюючи в онлайн режимі.
Батьки задавали питання, які їх турбували, навіть самі намагались доєднатись до деяких програм , які використовуються під час навчання. Марина Леонідівна запросила всіх бажаючих долучитись до відвідування разом з дітьми онлайн занять по підготовці до навчання, які проходять на базі школи.