Фізкультурно - оздоровча робота у «Дзвіночку»

11 лют. 2024
Фізкультурно - оздоровчий роботі в «Дзвіночку» приділяється належна увага. Щоденно дітям пропонуються комплекси ранкової гімнастики, які відповідають темі тижня, релаксаційні вправи, фізхвилинки, пальчикові та зорові гімнастики. 2 рази на тиждень в офлайн форматі проводяться фізкультурні заняття, 1 раз в місяць спортивні розваги.

Із задоволенням малята приймали участь у тематичному тижні «Здоровим бути здорово!» під час якого дізнались про правила здорового
способу життя, познайомились із видатними українськими спортсменами: А. Шевченко, Я. Клочкова, В. Кличко, були активними учасниками вікторини «Що я знаю про здоров’я», долучились до квіз-гри; "Корисно чи ні?"; завчили вірші та прислів’я, які сприяють зміцненню здоров’я. Батьки – активні помічники дітей, створюють належні умови для фізичного розвитку, залучають їх до відвідування спортивних гуртків та секцій.