Скоро, скоро Новий рік

30 груд. 2023
Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки.

Готуючись до свята вихованці ДНЗ №25 «Дзвіночок» розучили руханки - танок "Де ти ходиш, Новий рік?"«JINGLE BELLS», вірші, пісні про Зимоньку, новорічну ялинку; долучились до виготовлення власних ялинкових прикрас  «У віртуальній  майстерні Санта Клауса»; прийняли участь у флешмобі «Новорічна мрія єднає та  різдвяному челенджі  "Дзвіночок" колядує»

Вчителі логопеди провели синхронні заняття "Новорічні пригоди"(Олена Петуніна), «Коляда іде, свято несе»(Вікторія Попруга), під час яких діти грали в дидактичні ігри "Ялинка, яка?","Хто друзі ялинки?",складали розповіді, "Чим прикрашають ялинку?","Новорічні ланцюжки", вивчали колядки та щедрівки.

27грудня  відбулося он лайн новорічне свято  «Новий рік ступає на поріг» на яке зібралась вся родина «Дзвіночка»: вихованці , батьки, педагоги. Маже всі присутні мали елементи карнавальних костюмів, веселий настрій. Діти підспівували  пісні,  розгадували загадки, були активними учасниками новорічних вікторин, ребусів, а батьки  - дарували всім  присутнім новорічні вітальні привітання!