Святий Миколай до нас в гості завітав

6 груд. 2023
Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей! Чому? Бо саме взимку – найбільше свят і омріяних подарунків – іграшок та солодощів! Попереду стільки всього неймовірного! А починаються зимові свята з Дня Святого Миколая, який, тепер відзначають 6 грудня.

З метою розширення знань дітей про життя святого Миколая та на його прикладі виховання  у малят доброти, чуйності, гуманності та милосердя,  вшанування народних традицій, в дошкільному  навчальному  закладі №25 «Дзвіночок» пройшов святковий он лайн марафон  « Святий Миколай до нас в гості завітав», присвячений цьому святу. Діти разом з педагогами  та  батьками старанно готувалися до нього. Вихованці  групи «Ромашка» (вихователь Олена ТРУХАЧОВА) були активними учасниками тематичного он лайн заняття «Святий Миколай, рости нам добрими та чемними допомагай», під час якого діти опановували правила поведінки. Разом з батьками долучились до виготовлення новорічних поробок  у творчій майстерні Святого Миколая https://www.youtube.com/watch?v=vIYEwSOHKSk

Здійснюючи віртуальну подорож «Стежками України» малята виготовили вітальну листівку-оберіг для воїнів, які боронять нашу країну.

З вчителем – логопедом  Оленою  ПЕТУНІНОЮ, переглядаючи   мнемосхему  вивчили  вірш  «Від хатинки до хатинки ходить Миколай», грали в словесно- дидактичні ігри «Що дарує Миколай», «Подаруночок чи різочка».

Дітлахи групи «Світлячок» (вихователь Ольга КОЛОМОЦЕВА) з інтересом і цікавістю переглянули  презентацію «Зустрічаймо, Миколая»,   розповідали  про свої чемні вчинки, слухняну поведінку та допомогу батькам.

В групі «Соняшник» (вихователь Наталя ГАВРИК ) хлопчики й дівчатка активно долучилися до виконання  руханок:  «Зустрічаймо Миколая», «Зимова»; переглянули офлайн заняття «Де ти ходиш, Миколай», вивчили вірші про свято, виліпили гостинці «Смаколики», які з нетерпінням чекають у чарівну нічку, коли Святий розпочне свої дива.

Активними помічниками у підготовці всіх заходів стали батьки вихованців. Вони долучились до виготовлення  святкових  іграшок, нетрадиційних музичних шумових інструментів,  прийняли участь майстер-класах:  «Чарівний чобіток»,  «Новорічна сюрприз - цукерка ».

Найнесподіваніший  сюрприз - вітальна листівка для кожного вихованця від Святого Миколая та побажаннями миру, сподівань на краще майбутнє  від начальника Бахмутської міської військової   адміністрації Бахмутського району Донецької області Олексія РЕВИ.

Завершився  марафон святкових заходів он лайн музичною розвагою «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай», під час якої малята  презентували віршований челендж «Святий Миколай, до нас завітай» https://youtu.be/W8ZIBMq8L84, що готували з  вчителями-логопедами Вікторією ПОПРУГОЮ та Наталією ДРУПП; разом з батьками грали в  ігри, співали пісні, виконували знайомі мелодії, використовуючи  «цукерковий оркестр», подарували присутнім море своїх усмішок та позитивних емоцій.

На останок «Сюрприз-цукерка», виготовлена руками батьків  перетворилась на купу солодощів!  Радості у дітей не було меж!

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая подарував кожному мир, щастя, здійснення бажаних мрій!