Весна тепло своє дарує, Великдень світлий нам звістує

30 квіт. 2021
На столі духмяна паска А круг неї писанки, Хай же мир, любов і ласка Буде з нами на віки!

З приходом весни все навколо пробуджується та оживає, а люди з особливим відчуттям та трепетом готуються до Великоднього свята.

З метою ознайомлення дітей з історією походження свята, традиціями святкування Великодня  напередодні свята у закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» вихователі всіх вікових груп разом зі своїми вихованцями читали оповідання, вірші, розглядали ілюстрації, відеофільми, грали у народні ігри пов’язані з даною тематикою.

Вихованці групи «Веселка» (вихователь Наталя Гаврик) розмальовували писанки та наповнили власними виробами великодній куточок. Діти групи «Ромашка» (вихователь Олена Павлова) виготовили своїми руками великодні сувеніри. Діти старшої групи «Світлячок» (вихователь Тетяна Новгородкіна) підготували музичну театралізовану виставу «Великодня казочка». Маленькі кулінари групи «Соняшник» (вихователі Марина Жукова, Світлана Старущенко)  під час  кулінарного майстер-класу вправлялися  в умінні оригінально прикрашати великодню випічку.

Особливої уваги та позитивних емоцій заслуговує виставка «Великодні композиції» за участю батьків. Творчість, оригінальність, яскравість поробок вражає талантами та уміннями наших матусь, татусів, бабусь, і викликає у вихованців почуття гордості за майстерність своїх батьків.